Авторизация


Забыли логин?


Погода в Чернигове » Украина

Закон про рієлторську діяність

ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОСТІ (РІЕЛТОРІВ) УКРАЇНИ

2 сентября 2013, 13:40 комментариев: 11 просмотров: 217

Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України з великими надіями очікувала появи законопроекту про рієлторську діяльність, що розроблявся Урядом на виконання доручення Президента України. Багаточисельна рієлторська громада небезпідставно сподівалася, що півторарічне зволікання із завершенням підготовки цього проекту викликано ретельною та кропіткою роботою над документом фахівців профільних міністерств та відомств, поглибленим вивченням ними стану і тенденцій розвитку ринку рієлторських послуг, опрацюванням й узагальненням пропозицій професійних об'єднань ріелторів, експертів та споживачів. Відтак, фахівці з нерухомості з оптимізмом розраховували на отримання у підсумку цілісного та збалансованого законопроекту, здатного запропонувати прогресивні підходи до здійснення рієлторської діяльності з акцентами на дерегуляцію цієї сфери та посилення професійного самоврядування.

Подробнее...

С ДНЁМ ЗАЩИТЫ ДЕТЕЙ!!!

Друзья! Нас радует тот факт, что уже многие изъявили желание помочь нам! Мы хотим поблагодарить Черниговское отделение Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины (АСНУ).

Именно благодаря инициативе руководителей АСНУ по сбору средств среди агентств недвижимости нашего города, 17 деток - клиентов нашей организации получили возможность бесплатно посетить показ мультфильма в кинотеатре "Дружба". Эта акция приурочена к 1 Июня – Дню защиты детей.

Мы выражаем благодарность всем, кто присоединился к этой благотворительной акции!

 

Сеть ЛЖВ Черниговское отделение

05.06.13г.

О продавцах, риэлторах и хирургах

О продавцах, риэлторах... и хирургах

 

Представьте, что вам необходима ампутация ноги. Диагноз 100% и обжалованию не подлежит. К кому обратитесь?

Коновал-самоучка просто рубанет топором вашу ногу и радостно пойдет дальше.

Задерганный очередями, бюджетом и указами Минздава больничный хирург аккуратно отпилит вам ногу (скажете ему отдельное спасибо, если именно ту, что нужно) и, если вы его хорошо попросите, отдаст ее вам в целлофановом пакетике. Он, кстати, не виноват, это его наше прекрасное государство поставило в такие условия, но вам от этого не легче…

И наконец, хороший специалист также аккуратно проведет операцию, разработает для вас программу реабилитационного периода и будет рядом с вами до конца этого периода. Это совсем другой результат, другое качество и… другие деньги.

Или еще вариант, сделать себе операцию самостоятельно. Тут вы уже должны догадаться, о чем я – о самостоятельных продавцах.

Подробнее...

Що нового на ринку нерухомості принесе Новий рік?

Чернігівцям купувати і продавати нерухомість стане простіше

Чернігівцям купувати і продавати нерухомість стане простіше

Якщо сьогодні будь-які операції з нерухомістю неможливо уявити без участі такої структури, як Бюро технічної інвентаризації (БТІ), то з 1 січня 2013 року суттєво змінюється процедура реєстрації права власності на нерухоме майно. І з початком року нотаріуси України набувають повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень як спеціальні суб’єкти, на яких покладаються функції державного реєстратора.
Такі зміни відбудуться на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно» (від 4.07.2012 № 5037-VІ), який вніс зміни до Закону України «Про нотаріат», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та до інших законодавчих актів».
Фахівці запевняють, що ці зміни тільки покращать ситуацію в Україні з купівлею і продажем нерухомого майна населенням та значно прискорять і полегшать процес оформлення угод.
Щодо зміни вартості на операції з нерухомим майном, то будь-яких тенденцій ні до зниження вартості нерухомості, ні до підвищення ціни на квартири (будинки, земельні ділянки) як в Чернігові, так і в Україні, не спостерігається. Певні коливання вартості мають сезонний характер і бувають завжди.

Подробнее...

Внимание! Недобросовестные агентства недвижимости г.Чернигова

Агентства недвижимости «креативят» на столбах (народный фотофакт)

12 Ноября 2012

Недавно в Чернигове появилась интересная реклама на столбах. Одно из агентств недвижимости города почему то решило, что народ у нас очень глуп, и поверит в то, что обычный обыватель для того, чтобы купить квартиру для себя, будет размещать фанерные таблички на столбах! Интересно, а разрешение на размещение такого вида рекламы у них есть?

Подробнее...